Cześć. Mam na imię Jarek i jestem autorem bloga zycienaswoim.pl. Jest to blog dla ludzi z pasją, którzy nie zadowalają się przeciętnością i którzy biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje życie. Nie jestem ekspertem od motywacji ani od biznesu, ale staram się brać sprawy w swoje ręce i działać. I Ciebie też do tego zachęcam. Wszystko o czym piszę przetestowałem w praktyce.

Pracowałem w drukarni, w  wydawnictwie, a także jako pilot wycieczek i przewodnik turystyczny. Branża wydawnicza i turystyczna jest mi więc dobrze znana. Zawsze jednak chciałem mieć własną firmę, dlatego założyłem księgarnię internetową, której jestem właścicielem.

Cały czas szukam nowych możliwości i staram się zdobywać nowe doświadczenia, dlatego ciągle sporo się uczę. Piszę bloga, którego właśnie czytasz, a którego motywem przewodnim jest przedsiębiorczość. Znajdziesz tu artykuły na temat prowadzenia własnej firmy, nieruchomościach, produktywności, ustalania celów.

Życie na swoim to nie ma być praca szesnaście godzin dziennie, przez siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku, musi się też znaleźć czas na rozrywkę, aby uniknąć wypalenia a po „naładowaniu akumulatorów” podejmować nowe wyzwania i cele. Ja nowe inspiracje znajduje w czasie podróży.

W wolnym czasie najchętniej czytam książki siedząc na tarasie i pijąc kawę. Lubię też dobrą muzykę i kino. Staram się również regularnie biegać.

Zapraszam Cię więc do czytania bloga. A jeśli znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie to podziel się tym w komentarzu, dla mnie będzie to najlepsza motywacja do pisania nowych artykułów.