Cześć. Nazywam się Jarosław Zwiernik i jestem autorem bloga zycienaswoim.pl. Jest to blog dla ludzi z pasją, którzy nie zadowalają się przeciętnością i biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje życie.  Motywem przewodnim jest przedsiębiorczość i self-publishing.

Pracowałem w drukarni i w  wydawnictwie, dlatego branża wydawnicza i księgarska jest mi bardzo dobrze znana. Moim pierwszym biznesem, który założyłem w 2012 roku była księgarnia internetowa, która działała 10 lat, a której działalność postanowiłem zakończyć, żeby móc skoncentrować się na własnych produktach. Teraz wydaję własne publikacje na Amazon KDP, a także przygotowałem kurs online „Jak wydać swojego e-booka”.

Życie na swoim to nie ma być praca szesnaście godzin dziennie, przez siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku, musi się też znaleźć czas na rozrywkę, aby uniknąć wypalenia a po „naładowaniu akumulatorów” podejmować nowe wyzwania i cele. Ja nowe inspiracje znajduje w czasie podróży.

W wolnym czasie najchętniej czytam książki siedząc na tarasie i pijąc kawę. Lubię też dobrą muzykę i kino. Staram się również regularnie biegać.

Zapraszam Cię więc do czytania bloga. A jeśli znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie to podziel się tym w komentarzu, dla mnie będzie to najlepsza motywacja do pisania nowych artykułów.