Cześć. Mam na imię Jarek i jestem autorem bloga zycienaswoim.pl. Jest to blog dla ludzi z pasją, którzy nie zadowalają się przeciętnością i którzy biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje życie. Nie jestem ekspertem od motywacji ani od biznesu, ale staram się brać sprawy w swoje ręce i działać. I Ciebie też do tego zachęcam. Wszystko o czym piszę przetestowałem w praktyce.

Pracowałem w drukarni i w  wydawnictwie, dlatego branża wydawnicza i księgarska jest mi bardzo dobrze znana. Moim pierwszym biznesem, który założyłem w 2012 roku była księgarnia internetowa, która działała 10 lat, a której działalność postanowiłem zakończyć, żeby móc skoncentrować się na własnych produktach. Teraz wydaję własne produkty na Amazon KDP, a także jestem w trakcie przygotowywania swojego pierwszego kursu online.

Cały czas szukam nowych możliwości i staram się zdobywać nowe doświadczenia, dlatego ciągle sporo się uczę. Piszę bloga, którego właśnie czytasz, a którego motywem przewodnim jest przedsiębiorczość. Znajdziesz tu artykuły na temat prowadzenia własnej firmy, produktywności, ustalania celów, ale przede wszystkim zaczną się tu pojawiać teksty dotyczące wydawania własnych książek w modelu self-publishingu.

Życie na swoim to nie ma być praca szesnaście godzin dziennie, przez siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku, musi się też znaleźć czas na rozrywkę, aby uniknąć wypalenia a po „naładowaniu akumulatorów” podejmować nowe wyzwania i cele. Ja nowe inspiracje znajduje w czasie podróży.

W wolnym czasie najchętniej czytam książki siedząc na tarasie i pijąc kawę. Lubię też dobrą muzykę i kino. Staram się również regularnie biegać.

Zapraszam Cię więc do czytania bloga. A jeśli znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie to podziel się tym w komentarzu, dla mnie będzie to najlepsza motywacja do pisania nowych artykułów.